اجرای خدمات مالیاتی

_

مشاوره مالیاتی

 

در دنیای امروز اعمال قوانین و بخشنامه های جدید و قانونمند شدن نظام مالیاتی، باعث شده است که تفسیر این موضوعات برای صاحبان کسب و کار به راحتی صورت نپذیرد و ابهامات ایجاد شده و تناقضات در قوانین مالیاتی باعث شود تا صاحبان کسب و کار بدون دریافت مشاوره مالیاتی در درک و رفع  این موارد به مشکلاتی بر بخورند.

 

مشاوره مالیاتی چیست؟

 

فرآیندی است که به مودیان در شناخت بهتر قوانین مالیاتی کمک می نماید و به تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی، ارزش افزوده، رسیدگی به پرونده های مالیاتی شرکت ها و تعیین تکلیف بدهی های مالیاتی، بررسی و رسیدگی کامل به صورت های مالی شرکت ها، و سوابق مالیات بر عملکرد سازمان ها در سامانه جامع مالیاتی می پردازد.

 

چرا به مشاوره مالیاتی نیاز داریم ؟

 

مشاوران مالیاتی همواره به عنوان یک شریک برنامه ریز برای صاحبان کسب و کارها می باشد. مشاوران مالی و مالیاتی افرادی هستند که به اشخاص حقیقی و حقوقی در برنامه ریزی و سازماندهی برای مسائل مالی، پروژه های سرمایه گذاری و پس انداز اشخاص کمک میکنند و برای تصمیم گیری در رابطه با بودجه شرکت ها و موفقیت در رسیدن به اهداف مالی کمک می کنند.

اگر افراد در زمینه قوانین مالیاتی تخصصی نداشته باشند فهم این قوانین و برداشت درست از این بخشنامه ها بسیار سخت خواهد شد. در صورت انجام خدمات مالیاتی مناسب و تنظیم دفاتر و صورت های مالی به درست ترین شکل آن می تواند باعث نجات کسب و کارها گردیده و صاحبان کسب و کار را از پرداخت مالیات مضاعف معاف نمود.

 

بنابراین عدم شناخت کسب و کارها و شرکت ها از قوانین مالی و مالیاتی باعث هدررفت منابع مالی سازمان ها شده و خسارت های زیادی را به شرکت ها تحمیل خواهد کرد. با استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی و حسابداری موسسه راشا مشاوران راستین دیگر هیچ ترس و ابهامی از ممیزین مالیاتی و اداره مالیات نخواهید داشت. در صورت استفاده از مشاوره های مالیاتی مناسب، تمامی قراردادها و دفاتر و صورت های مالی شرکت ها به درست شکل ممکن تنظیم و بسته خواهند شد و در اداره مالیات هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت. همچنین از معافیت های مالیاتی و تخفیفات دولتی در زمان درست خود آگاهی پیدا خواهید کرد.

 

در مواقعی که صاحبان کسب و کارها از وکلا و مشاوره مالیاتی و خدمات مالیاتی موسسات استفاده نکنند ممکن است بعد ارسال اظهارنامه ها و بسته شدن صورت های مالی، ممیزین اداره مالیاتی مبلغ بیش از اظهارنامه را منظور کنند، بنابراین شرکت مجبور خواهد شد برای انجام درست مراحل دادرسی مالیاتی از وکلای حرفه ای و متخصص و مشاوران مالیاتی کارآزموده استفاده نماید تا بتواند درصد موفقیت خود را در هیات های حل اختلاف بالا ببرد.

 

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی برای چه اشخاصی قابل استفاده است؟

 

انجام خدمات مشاوره مالیاتی برای همه اشخاص حقیقی و حقوقی  و صاحبان کسب و کارها و هلدینگ ها (تولیدی و خدماتی) برای برنامه ریزی و سازماندهی برای مسائل مالی، پروژه های سرمایه گذاری و پس انداز و برای تصمیم گیری در رابطه با بودجه شرکت ها و موفقیت در رسیدن به اهداف مالی کمک می کنند.

 

بهترین زمان برای دریافت مشاوره مالیاتی؟

 

مشاوران مالیاتی همواره به عنوان یک شریک برنامه ریز برای صاحبان کسب و کارها می باشد. اشخاص حقیقی و حقوقی همواره بایستی در برنامه ریزی و سازماندهی برای مسائل مالی، پروژه های سرمایه گذاری و پس انداز اشخاص و برای تصمیم گیری در رابطه با بودجه شرکت ها و موفقیت در رسیدن به اهداف مالی در دنیای امروز از مشاوران مالیاتی کمک بگیرند. اعمال قوانین و بخشنامه های جدید و قانون مند شدن نظام مالیاتی، باعث شده است که تفسیر این موضوعات برای صاحبان کسب و کار سخت تر شده و ابهامات ایجاد شده و تناقضات در قوانین مالیاتی باعث گردیده که صاحبان کسب و کار در درک و فهم آنها به مشکل بخورند، در مواقعی که صاحبان کسب و کارها از وکیل مالیاتی و خدمات مالیاتی موسسات استفاده نکنند ممکن است بعد ارسال اظهارنامه ها و بسته شدن صورت های مالی، ممیزین اداره مالیاتی مبلغ بیش از اظهارنامه را منظور کنند، بنابراین شرکت ها مجبور هستند از همان ابتدای امور برای تهیه و تنظیم دفاتر قانونی و در صورت بروز مشکل در مراحل دادرسی مالیاتی از وکلای حرفه ای و متخصص و مشاوران مالیاتی کارآزموده استفاده نمایند تا بتواند درصد موفقیت خود را در هیات های حل اختلاف بالا ببرد.

 

تفاوت مشاوره مالیاتی و خدمات مالیاتی حسابدار چیست؟

 

انجام خدمات مالیاتی و بررسی و ارزیابی سوابق شرکت بر عهده حسابدار می باشد که با انجام درست وظیفه خود به پرداخت به موقع مالیات و سودآوری شرکت ها کمک می نماید، اما یک مشاور مالیاتی علاوه بر وظایف فوق وظیفه تدوین و تنظیم استراتژی های مالی شرکت ها را هم دارد و در حالیکه حسابدار جزء کارکنان داخلی شرکت به حساب می آید اما مشاوران مالیاتی طی قراردادی معین و دور از شرکت ها فعالیت می نمایند و با اتکا به تخصص و تجربه شان احتمال اثربخشی استراتژی های مالی را در بلند مدت بررسی کرده و راه هایی را برای رسیدن به موفقیت تعیین می نمایند.

 

خدمات مالیاتی

اهمیت استفاده از خدمات مالیاتی در کسب و کار

 

همه کسب و کارها اعم از خرد و متوسط و بزرگ و تولیدی و خدماتی و بازرگانی، نیاز به خدمات حسابداری و مالی، مالیاتی، حسابرسی و بیمه دارند، و به ناچار بایستی از نیروهای انسانی به عنوان حسابدار و یا موسسات حسابداری کمک بگیرند تا بتوانند به صورت بلند مدت در صنایع دوام بیاورند و دوره عمر محصول و شرکت خود را بالا ببرند. شرکت ها برای اینکه بتوانند در هزینه های جاری و بلند مدتشان صرفه جویی کنند و بیشتر وقت خود را صرف کارهای تخصصی مربوط به  امور شان بکنند، می توانند از خدمات حسابداری موسسات مالی و مالیاتی که به صورت قانونی ثبت می شود استفاده کنند و از مشاوره ها و توصیه های کارشناسان و مشاوران خبره و متعهد در این زمینه استفاده کنند.

 

 

مشاوره مالیاتی راشا مشاوران راستین

 

با استفاده از خدمات مالیاتی و حسابداری موسسه راشا مشاوران راستین دیگر هیچ ترس و ابهامی از ممیزین مالیاتی و اداره مالیات نخواهید داشت. موسسه راشا مشاوران راستین با استفاده از بهترین مشاوران و  وکلای تخصصی و با تجریه و داشتن سابقه ای چندین ساله در زمینه های مشاوره های مالی و ارائه خدمات مالیاتی و حسابداری، دادرسی مالیاتی، بهترین انتخاب برای کسب و کارها جهت بهره گیری از خدمات مشاوره های مالیاتی و دادرسی ها می باشد.

 

در هر کجای ایران و هرکجای جهان که هستید، همین حالا با مشاوران ما در شرکت راشا مشاوران راستین تماس حاصل بفرمایید و از خدمات و مشاوره های مالی و مالیاتی مجموعه بهره مند گردید.

 

 خدمات مالیاتی راشا مشاوران راستین

 

شرکت راشا مشاوران راستین با مدیریت منابع مالی و مشاوره های به هنگام و حرفه ای و همچنین انجام خدمات مالی، می تواند گامی هر چند اندک ولی بسیار اثر گذار در صرفه جویی اقتصادی و آرامش خیال شما بردارد. راشا مشاوران دارای سابقه 20 ساله با تجربیات موفق کاری در این زمینه و مشارکت و همکاری با هلدینگ ها و سازمان های بزرگ، این نوید را به صاحبان کسب و کارها می دهد که در صورت همراه شدن با راشا، خیالشان از مدیریت صحیح امور مالی شرکتشان راحت شده و موفقیتشان را تضمین نمایند.

 

چرا راشا مشاوران راستین ؟

 

شرکت راشا مشاوران راستین با رعایت کامل قوانین مالیاتی کشور و با استفاده از بهترین  راهکارها و دستورالعمل‌ها، در اجرای خدمات مالیاتی  به بهترین نحو به صاحبان کسب و کار یاری میرساند ، راشا مشاوران راستین با بهترین مشاوران و  وکلای تخصصی و با تجریه و داشتن سابقه ای چندین ساله در زمینه های مشاوره های مالی و ارائه خدمات مالیاتی و حسابداری، دادرسی مالیاتی، بهترین انتخاب برای کسب و کارها جهت بهره گیری از خدمات مشاوره های مالیاتی و مشاوره مالیاتی  با راهکار هایی برای کاهش مالیات، بنگاه اقتصادی شما خواهد بود.

 

چگونه با راشا ارتباط برقرار کنیم؟

 

با مراجعه به آدرس وب سایت راشا مشاوران راستین (www.rashairan.com) و آشنایی هر چه بیشتر با تیم حرفه ای راشا و خدمات تخصصی اش و با اعتماد کامل به موسسه راشا، حرفه ای گرایی را تجربه نموده و با ما همراه شوید. راشا مشاوران راستین به آدرس تهران، خیابان نلسون ماندلا، نرسیده به جهان کودک، پلاک 88، ساختمان نگین افریقا، طبقه چهارم، واحد 402، برای انجام خدمات امور مالی شما صاحبان اصناف و کسب و کار، در خدمت شما می باشد.

 

مشاوره مالیاتی

عمده خدمات مالیاتی راشا مشاوران راستین:

 

۱- مشاوره و اجرای خدمات مالیاتی شامل ثبت نام و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده /خرید وفروش فصلی /عملکرد/مالیات حقوق /مالیات اجاره اعم از موردی و سالانه

۲- بستن حسابهای مالی پایان سال و ارسال اظهارنامه مالیات بر عملکرد طی مهلت قانونی مقرر

۳- تحریر دفاتر قانونی و تکمیل مدارک و مستندات مالیاتی و آماده سازی پکیج مورد نیاز سازمان مالیاتی به منظور ارایه از سوی شرکت در زمان رسیدگی با رویکرد کاهش ریسک

۴- حضور در جلسه دفاع مالیاتی شرکتها و اشخاص حقیقی و حقوقی و ارایه مدارک مورد نیاز سازمان امور مالیاتی و مذاکرات فنی با ممیزین و تدوین صورتجلسات مالیاتی

۵- تدوین لوایح مالیاتی و حضور در هیات های مالیات و حل اختلاف بدوی/تجدید نظر/شورای عالی مالیاتی /۲۵۱ مکرر /

۶- بررسی و اصلاح حسابهای مالیاتی ورفع نواقص و پیش حسابرسی مالیاتی و تکمیل مدارک مورد نیاز جهت حضور در جلسه رسیدگی

۷- ارایه پکیج مختص شرکتهای کوچک شامل یک بار چک کلی سیستم و اعلام نقائص و نظارت بر اجرای مالیاتی و ارایه پیشنهادات و رفع ایرادات و آموزش تیم مالی برای کاهش ریسک

۸- پیش حسابرسی ارزش افزوده و بررسی فاکتورهای خرید و فروش و اظهارنامه های ارسالی و رفع ایرادات و تکمیل مدارک و فرمهای مورد نیاز

 

به مشاوره مالیاتی نیاز دارید ؟ همین الان تماس بگیرید…

_

همین الان تماس بگیرید و از 30 درصد تخفیف در هزینه مشاوره برخوردار شوید

خدمات-مشاوره-مالیاتی-خدمات-مالیاتی-اظهارنامه

آشنایی با خدمات راشا مشاوران راستین

با دیدن این ویدیو در چند دقیقه با تمامی خدمات راشا مشاوران راستین آشنا خواهید شد
خدمات مدیریت مالی مالیاتی حسابداری راشا
معرفی خدمات راشا مشاوران راستین

۶ دیدگاه

    • جناب پناهجو عزیز ، از اینکه مشاوران مالیاتی راشا مشاوران راستین را برای رفع موانع مالیاتی خود انتخاب کردید سپاس گزاریم.

    • جناب رضایی عزیز ، از حسن رضایت شما خرسندیم ؛ با آرزوی موفقیت و سر بلندی برای شما و مجموعه تان در تمامی مراحل.

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *