راشا-مشاوران-راستین-مالیات-آموزش-حسابداری

این روزها مالیات از مهم ترین دقدقه های صاحبان شلغ ها و املاک است،که هر ساله باید مقدار زیادی از درآمد خود را صرف این مالیات های سنگین کنید؛ در ادامه با راشا مشاوران راستین همراه باشید.

چرا مشاور مالیاتی؟

-در سالهای اخیر برخی از مسایلی ابتدایی و ساده که در سنوات قبل برای اشخاص حقیقی و حقوقی به راحتی قابل دسترسی بود، به سبب پیچیده تر شدن قوانین و مقررات و سختگیری های دولتها و موسسات پولی و مالی و بانکی و لزوم رعایت استانداردهای گوناگون بسیار سخت تر شده است.

-قوانین مالی ، مالیاتی، پولی، بانکی و حسابداری از جمله حوزه های تخصصی هستند که به راحتی سنوات قبل نمیتوان در آن ورود کرد. قانون پولشویی بانکها را در سال 1399 ملزم نموده برای انتقال وجه برای اشخاص حقیقی و حقوقی مطالبه اسناد و مدارک مثبته نمایند. قانون پولی و بانکی سخت گیری بیشتری داشته و اجرای مقررات ضد پولشویی از تکالیف  اصلی بانکها و موسسات مالی واعتباری گردیده است. همچنین تکالیف بودجه ای دولت و کسری بودجه ناشی از تحریم و کرونا و سایر مشکلات داخلی کشور را به سمت وصول مالیات از اشخاص حقیقی و حقوقی سوق داده است.

مشکلات قانونی شما:

-امروزه کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی به مشاور مالی و مالیاتی و حسابداری خبره نیاز مبرم دارند. مالیات بر تراکنش های بانکی که از سالیان قبل به مرور در حال انجام بوده و با بخشنامه فروردین ماه 1399 رسمیت بیشتری یافته با هدف وصول مالیات از اشخاص حقیقی دارای تراکنش بالا اجرا میشود که بسیاری از اصناف از جمله صنف آهن، طلا، ساختمان، پوشاک و سایر اصنافی که مستلزم گردش مالی زیاد هستند را شامل شده و اشخاصی که در این مشاغل بدون پرونده مالیاتی فعالیت نمایند در ریسک مالیاتهای بسیار سنگینی قرار دارند.

-همچنین اشخاص حقوقی با توجه به قوانین سنگین مالی و مالیاتی و تنگناهای اقتصادی سازمان امور مالیاتی در حوزه های عملکرد و ارزش افزوده وخرید وفروش فصلی و مالیات حقوق و سایر منابع مالیاتی میبایست دقت بسیار زیادی انجام دهند تا از بروز اشتباهات فردی و سیستمی و تعلق مالیاتهای هنگفت درسالیان بعد پیشگیری گردد.

چرا راشا مشاوران راستین؟

شرکت-راشا-محاسبه-مالیات-حسابداری-اظهارنامه-مالیاتی-حسابداری

هزینه و سرعت بی نظیر:

به دلیل درک شرایط اقتصادی و تکریم مخاطبان عزیز، شرکت راشا مشاوران راستین هزینه ها را تا جای ممکن به حداقل رسانده و بر اساس شرایط شرکت ها ، میتوان از متد پرداخت قسطی استفاده کرد.

فعالیت قانونی و رسمی:

ثبت قانونی و رسمی شرکت راشا مشاوران راستین به عنوان شرکت حسابداری نشان از اهمیت اعتماد متقابل برای ما دارد؛ فعالیت قانونی و شفاف و قابل اعتماد از ارکان اصلی شرکت است.

گروه کارشناسان با تجربه:

کلله مدیران و مشاوران راشا مشاوران راستین از بخش های اجرایی و عملیاتی شرکت های تراز اول گرد هم امده اند؛ برای عضویت در تیم تخصصی راشا مشاوران راستین در حوزه مالی و مالیاتی و سرمایه گذاری به حداقل 15 سال سابقه فعالیت تخصصی نیاز است که این انر نشاندهنده اعتبار فنی و علمی شرکت و کیفیت بسیار بالای خدمات است.

برای مشاوره مالیاتی و حسابداری و واگذاری پروژه های مالی خودتان با ما تماس بگیرید.

حسابداریمالیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *